Telefonuma zarar verir mi?

Müzik dinlemek, günümüzde pek çok insanın en sevdiği hobilerinden biridir ve akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla insanlar, müziğe anında erişim çözümleri aramaktadır. Çeşitli video ve müzik platformları bunun için uygun bir altyapı sağlamaktadır, ancak internet erişiminin sınırlılığı gibi nedenlerle insanlar müzikleri mobil cihazlarında depolamak istemektedir.

Mobil Müzik İndirme Uygulamaları

Pek çok kişi, indirme işlemini, yukarıda izah ettiğimiz nedenlerden dolayı ses dosyası biçiminde yapmayı tercih etmektedir. Bu gereklilik göz önüne alındığında, müziğin çeşitli formatlarda indirilmesine imkan veren çok sayıda mobil uygulama ortaya çıkmıştır. Bu noktada da kolayca ve ücretsiz olarak indirebilmenizi sağlayan bu tür uygulamalar konusunda insanlar güvenlik endişeleri duymaktadır. Çünkü telif hakları nedeniyle bir çok uygulama Google Play Store vb. yerlerde yer almamaktadır. Dolayısıyla güvenlik konusunda akıllarda soru işaretleri oluşmaktadır.

Güvenilir Müzik İndirme Uygulaması

Dünya çapında çok sayıda kullanıcısı olan, Türkiye’nin en popüler mobil müzik indirme uygulaması olan ve kullanıcılarına her türlü müziğe erişme imkanı sunan MYT Material Android Müzik İndirme Uygulaması, hiç bir şekilde telefonunuza zarar vermemektedir. Uygulamanın Google Play Store üzerinde olmamasının tek sebebi telif hakları nedeniyle uygulamanın kabul edilmiyor olmasıdır. 

Nasıl Kontrol Edebilirim?

Uygulamanın güvenilir olup olmadığını kontrol etmenin çeşitli yolları vardır. Telefonlarınızın Ayarlar kısmında Uygulamalar bölümünde yer alan uygulamalar arasında MYT müzik indirme uygulamasını bulup özellikler kısmında “izinler” sekmesine bakarak bunu kontrol etmeniz mümkündür. Çeşitli uygulamalar rehberinize, klavyenize vb. erişim izni isterken MYT Material yalnızca müzik indirme aşamasında gerektiği için “depolama izni”ne onay istemektedir. 

Sınırsız Müziği Güvenle İndir

MYT Müzik uygulamasının ana ilkesi, kullanıcılarına her türlü şarkıyı sağlamaya dayanır. MYT ile güvenli bir şekilde, ücretsiz ve sınırsız müzik indirebilirsiniz. Bir kaç saniye içerisinde arama ve indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Zira MYT, herhangi bir kısıt olmaksızın en yeni şarkılardan en eski parçalara kadar bulabileceğiniz tüm türlerin dev bir arşivini sunmaktadır. Parçaların, albümlerin, sanatçıların veya müzik gruplarının adını yazarak hızlı sonuçlar alabileceğiniz kullanıcı dostu bir arama arayüzüne sahiptir.