Myt Material nasıl kullanılır?

Cep telefonları, günümüzde her an yanımızda olan akıllı yardımcılarımız. Bu nedenle akıllı telefonların, ihtiyaçlarımıza göre uygulamalarla kullanılması gerekiyor. Bu doğrultuda mobil cihazlardan en fazla yararlanılan konulardan birisi de müzik dinlemek ve indirmek. Myt Material, bu konuda bir çok insanın cep telefonundan şarkı indirme mücadelesini kolaylaştıran Türkiye’nin en popüler müzik indirme uygulamasıdır.

 

Nasıl Kullanılır?

Myt Material ayrıca Android için bulabileceğiniz en hafif müzik indirme uygulamasıdır. Kullanıcıların en sevdikleri müzikleri dinlemelerine veya indirmelerine izin verir ve işlevsel bir şarkı arama motoruna sahiptir. Kullanıcılardan bir hesap oluşturmaları ve herhangi bir ücret ödemeleri istenmez. MYT Müzik uygulamasını kullanmak da son derece kolaydır:

Uygulamayı açtığınızda gelen ilk ekranda üstte Arama Sekmesi ve altında Dünyada Popüler Müzikler yer alır.

Burada MYT: Popüler Dünya, MYT: Popüler Türkiye, MYT: Haftalık Popüler Şarkılar, MYT: Son Çıkanlar gibi hazır seçenekler yer alır. Bu sekmelerden birine tıklayarak en trend ve en yeni şarkıları takip edebilirsiniz.

Neredeyse herkesin aradığı Android müzik indirme uygulaması olan MYT ile, hem popüler müzikleri, hem de özel olarak aradığınız parçaları bulabilirsiniz.

  • İstediğiniz aramayı yaptıktan sonra parçalar listelenir ve her bir parçanın altında müzik sembolü, video sembolü, yeşil renkte oynat sembolü ve bilgi almak için “i” sembolü yer alır.

Bu semboller şu işe yarar:

  • En baştaki nota/müzik işareti: İndirmek istediğiniz parçayı ses dosyası olarak indirmeye yarar.
  • Kamera ikonu olan seçenek, o parçayı video formatlı olarak indirmeye yarar.
  • Oynat işareti olan seçenek, müziği indirmeden dahili MYT oynatıcısında dinlemenize yarar.
  • Sondaki “i” sembolü ise parçanın daha önceden indirilip indirilmediğini gösterir ve parça başlığını tam olarak görmenizi sağlar.

Bu uygulama, herhangi bir şekilde hesap oluşturmanıza gerek kalmadan en sevdiğiniz veya aradığınız müziği indirmenize izin vermektedir. MYT ile oldukça hoş kullanıcı arayüzüne sahip bir uygulamadır. Kullanıcıların müzik indirme ve dinleme işlerini kolaylaştırır.